Stil sahibi güçlü kadınların tercihi olan Zeynep Kaya Koleksiyonları, maskülen görünmeyi seven ancak cazibeli ve estetik şıklıktan vazgeçmeyen kadınların içindeki tanrıçayı keşfetmesini sağlıyor. Sezon trendlerinin en çok kullanılan maskülen parçalarına feminen dokunuşlar getiren tasarımları ile adından söz ettiren marka, stil sahibi bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyor. Kadınsı ve maskülen tasarımları bir araya getirerek sıra dışı bir çizgi oluşturan Zeynep Kaya, stil sahibi ve özgüvenli kadınları, güncel moda trendleriyle uyumlu koleksiyonları ile buluşturuyor.

Şehirli Kadının Çağdaş Stili

Modern çağın hareketli yaşamına uygun maskülen tasarımlar şehirli kadının çağdaş stilini oluşturuyor. Kadının geleneksel romantik ve nostaljik görünümüne keskin bir bakış açısı getiren koleksiyonlar sezon trendlerinde yerini alıyor. Sıra dışı canlı renklere sahip kumaşlar kullanılarak tasarlanan modeller, bazen birbiri ile uyumlu zaman zamansa zıt renklerin hâkimiyetine giriyor. Sıcak pembe, siyah, bej, koyu sarı tonlar ve açık kestane renginin ön planda olduğu tonların kullanıldığı uzun elbiseler, vücuda oturan şortlar, İspanyol paça pantolonlar, mini elbiseler ve tulumlar sezonun en çok beğenilen bahar kombinleri arasında yerini alıyor. Plise, dantel, şifon gibi romantik ayrıntıların baskın olduğu iddialı ve gösterişli tasarımlar, erkeksi detaylarla harmanlanarak çarpısı ve tarz bir görünüm sunuyor. Günlük yaşam için hazırlanan kombinlerde rahatlık ve konfor ön plandayken özel gece ve davetler için feminen ağırlıklı modeller kullanılıyor.

Güçlü Kadın Kimliğini Ön Plana Çıkaran Tasarımlar

Cesur ve savaşçı kimliği ön plana çıkaran tasarımlar kadının gücünü gözler önüne seriyor. Günlük yaşamın rahat stilini geceye de uyarlayabilen sade ama çarpıcı detaylarla dikkat çeken tasarımlar, stil sahibi ve güçlü kadınların kimliğini vurguluyor. Şık ve modern kesimlerle farklı bir tarz yaratan tasarımlar bazen maskülen detaylarla zenginleştiriliyor. Yüksek belli pileli bir pantolonla 90’ların erkeksi tavrı, şifon üstlerle bir araya getirilerek kadındı bir görünüm kazanıyor. Hazırlanan kombinlerle bir yandan rahat diğer yandan şık bir gün geçirebilirsiniz. Sade bir pantolon ve büstiyer şeklinde şık bir üstü, farklı ve sıra dışı aksesuarlarla kullanarak trend bir görünüm elde etmeniz de mümkün. Çizgili parçalarında sıklıkla kullanıldığı tasarımlarla hem spor hem de klasik bir görünüm kazanabilir ve kendinize özgü çekici bir stile sahip olabilirsiniz. Maskülen tarzın en çok kullanılan renklerinden biri olan beji, beyaz renk ile birlikte kullanmak da sade görünüme stil katmanıza yardımcı oluyor.

Pastel Renklerin Cazibesi

Çarpıcı ve keskin renklerin yanı sıra pastel renklerin de yer aldığı güncel moda trendlerine uyum sağlayan vintage tasarımlara da yer veren Zeynep Kaya, özellikle bedene tam oturan şort ve tulumlarla dikkat çekiyor. Günlük yaşamda spor ayakkabı ya da sandaletlerle kombinlenebilen şort modelleri, gece için stiletto ile kombinlenerek klasik ancak cazibeli bir görünüm kazandırıyor. Dantel detaylar kullanılarak tasarlanan pantolon ve büstiyer takımlar, bahar dallarının süslediği tasarımları ile romantik bir stile imzasını atıyor. Pastel tonların kullanıldığı volan detaylı kollar ve etekler ile vintage bir stile ev sahipliği yapan mini elbiseler de zaman zman çarpıcı ve keskin renkler de kullanılıyor. Özellikle balon kollu, işlemeli geniş paça tulumlarla dikkatleri üzerine çeken tulumlar transparan kol detayları ile özel gece ve davetlerin en çok aranılan modelleri arasında yer alıyor. Göğüs dekoltesi ile ön plana çıkan tulumlar, şık ve modern tasarımının yanı sıra rahat ve konforlu kullanımları ile de adından söz ettiriyor. Koleksiyonun en belirgin özelliği ise el işçiliğinin ön planda olması. Rahat kumaşlarla birleştirilen tasarımlar günlük hayatın rahatlığına şık dokunuşlar getiriyor.