“Özellikle insanların çok hızlı iletişim kurduğu bu zamanda, giyiminiz kendinizi dünyaya sunma biçiminizdir. Moda, anlık bir dildir.”

Modanın dahi ismi Miuccia Prada’ya ait bu sözler, günümüz dünyasında modanın önemini gözler önüne seriyor. Günlük yaşantınızda karşılaştığınız tüm insanlarla kurduğunuz ilk iletişim, stilinizdir. Stiliniz ise iç dünyanızı, karakterinizi yansıtan ilk göstergedir. Ayakları yere sağlam basan, stil sahibi ve özgüvenli bir görünüm yaratmak sizin elinizde. Cesur ve savaşçı ruhunuzu görünümünüzle tamamlayın ki, tüm gözler üzerinizde olsun.

Tüm kadınlar, her gün yenilenen azimleriyle adeta güçlü birer savaşçıdır. Bunun için çarpıcı ve farklı olmaktan korkmadan, kendine güvenen bir stili her kadın hak eder. Peki, böyle bir stil yaratmak için neler yapmalıyız?

Her Gün Hayata Meydan Okuyun

Her kadının içinde, ortaya çıkarılmayı bekleyen bir Tanrıça yaşar. Onu ortaya çıkarmak için iddialı ve biraz maskülen bir tarz işe yarayacaktır. Desenlerle ve renklerle ruhunuzdaki enerjiyi ve azmi estetik bir biçimde dışa vurarak başka insanlar için de ilham kaynağı olabilirsiniz. Aynaya baktığınızda kendinizi güçlü hissettirecek bir tarz yakalamak sandığınız kadar zor değil. Her yeni güne meydan okuyup içinizdeki gücü başkalarının da görmesine izin verin.

Trendlerden Uzak Kalmayın

Bu sezon crop toplar ile kombinlenen şık şortlar, pantolonlar ve etekler oldukça revaçta. Özellikle bisikletçi şortu ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. ZK Zeynep Kaya tasarımlarından Adament serisindeki tüm takımlar, bu yılın trendlerine görünümü elde etmeniz için biçilmiş kaftan. Tanrıça serisindeki etekli takımlarla da yine crop top trendini yakalayabilirsiniz.

Tulumların Gücü Adına

Yeni sezonda tulumlar yine hem kurtarıcı hem de vazgeçilmez olma özelliklerini koruyor. Fakat asıl önemli olan, sezonun trend renkleri ve kesimleri ile hareketlendirilmiş tulumları tercih etmek. Pantone tarafından açıklanan sezon renkleri arasında en dikkat çekici olan prenses mavi, ten rengi ve portakal kırmızısı renk seçeneklerini barındıran 3 farklı tulum seçeneği ile ZK Zeynep Kaya Anka serisi, sizi modaya uygun, etkileyici bir görünüme kavuşturmayı bekliyor. Seride özellikle el işçiliğinin yarattığı inanılmaz detaylar gözlerinizi kamaştıracak. Anka serisi ile tıpkı seriye adını veren anka kuşu gibi küllerinizden doğacaksınız. Ayrıca seride bulunan ‘Tuğrul’ isimli tasarımındaki kabarık kolların, bu sezonun en çok öne çıkan trendlerden biri olduğunu unutmayın.

Batik Desenlerin Çekiciliği

Bu sezon, kıyafetler üzerinde bolca renk görüyoruz. Bu renkliliği iddialı ve özgüvenli bir görünümle birleştirmeye ne dersiniz? Sezonun batik modası ile tasarlanmış birbirinden farklı elbiselere gardırobunuzda yer açmanın tam zamanı. İçinizdeki tüm renklerin ışığını saçacak tasarımlarıyla ZK Zeynep Kaya Azure serisine göz atabilirsiniz. Dikkat çekici ve stil sahibi modeller ile gücünüzü gösterin.

Ton-sür-ton Şıklığı

Baştan aşağı tek renk ya da bir rengin tonlarını tek kombinde kullanarak giyinmek olarak tanımlayabileceğimiz ton-sür-ton, elegant bir görünüm elde edebilmek için oldukça iyi bir seçenek. Güçlü bir görünüm için tercihinizi iddialı renklerden yana kullanabilirsiniz. ZK Zeynep Kaya Dame serisi ile üçer farklı renge sahip üç farklı elbise tasarımı arasından sizi yansıtan tarzı seçebilirsiniz. Farklı bir görünüm yakalamak için şıklığınızı büstiyer pantolon ikilisi ile de tamamlayabilirsiniz. Dantel işlemelerin revaçta olduğu bu sezonda, dantel pantolonları tercih ederek fark yaratabilirsiniz. ZK Zeynep Kaya markasının Hayat Ağacı serisinin altında bulunan tüm modeller, el işi işlemeleri, güçlü ifade tarzları ile kışkırtıcı ve iddialı görünümünüzün tamamlayıcısı olacaktır.

İçinizdeki gücü keşfedip açığa çıkarmak için zaman kaybetmeyin. Hem sezon trendlerini kullanarak hem de sizi en iyi ifade ettiğine inandığınız görünümü seçerek özgüvenli stilinizi oluşturmak sizin elinizde.